Foto galerija

Tapkite rėmėju


Šv. Velykų popietė
     Balandžio 19 d., artėjant  Šv. Velykoms, Specialiųjų dirbtuvių darbuotojai organizavo edukacinę popietę neįgaliesiems „Velykų belaukiant“. Popietės metu neįgalieji buvo supažindinti su Velykų papročiais ir tradicijomis, mokėsi dekoruoti velykinius kiaušinius su vašku, domėjosi kokią reikšmę turi margučio spalvos bei raštai.
     Balandžio 24 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiosiose dirbtuvėse vyko graži velykinė popietė. Jos metu Įstaigos neįgalieji prisiminėme Velykų tradicijas ir papročius, noriai įsijungė ir dalyvavo įvairiuose žaidimuose, puikiai įminė mįsles susijusias su Šv.Velykomis. Į šventę atvyko ir Velykų bobutė, kurios tuščią pintinę reikėjo pripildyti paslėptais margučiais.
     Neįgalieji aktyviai įsitraukė į kiaušinių ridenimą manydami ir nuoširdžiai tikėdami, kad ateinantys metai bus sėkmingi ir kupini sveikatos. Popietę vainikavo diskoteka ir šventinis stalas.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt