Foto galerija

Tapkite rėmėju


Piešinių konkursas
     VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai ir jų asistentai prisijungė prie Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ vykdomo projekto „ES investicijų vaidmuo gerinant sutrikusio intelekto asmenų ir jų artimųjų gyvenimo kokybę“ dalyvaudami kūrybinėse dirbtuvėse „Noriu gyventi oriai“. Neįgalieji, padedami asistentų, nupiešė/pagamino piešinius, kurie atspindėjo temą - savarankiškas gyvenimas, naujo tipo paslaugos: asmeninio asistento pagalba, atokvėpio paslauga, atvejo vadybos paslauga, įtraukusis ugdymas ir pan.
     Konkursui buvo pateikti 197 darbai, kuriuos sukūrė neįgalieji iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Rugsėjo 25 d. atrankos komisija, kurią sudarė: projekto koordinatorė J. Solodskienė, meninių plenerų specialistė J. Butkuvienė, dailininkė-šilkografė Ž. Urbonaitienė, dailininkas-grafikas P. Juodišius, dailininkė - tekstilininkė Dž. Jasiūnienė, atrinko 10 gražiausių, kūrybiškiausių, originaliausių, šilčiausių ir labiausiai temą atitinkančių piešinių. Tarp nugalėtojų pateko ir mūsų Įstaigos klientės Virginijos Kriaučiūnaitės ir jos asmeninės asistentės Loretos Virkutienės darbas.
     Visi konkurse dalyvavę piešiniai, bus eksponuojami Bendrijos „Viltis“ būstinėje Vilniuje, piešinių fragmentai bus naudojami Kalėdinių atvirukų gamybai.
     Piešinių pagalba bus kuriamas 5 min. video klipas, kuriame bus rodoma ir kalbama apie tai, kokios naujo tipo paslaugos yra/bus teikiamos neįgaliesiems ir jų artimiesiems bei jų būtinybė. Perteikiamos ir formuojamos teigiamos visuomenės nuostatos, kad specialiųjų poreikių turintiems žmonėms reikalinga judėjimo, bendravimo, mokymosi, savitvarkos, socializacijos pagalba, kurios dėka jie galėtų visuomenėje ir savo gyvenime jaustis patogiai ir būti tokiais pat svarbiais kaip ir bet kuris kitas visuomenės narys.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt