Foto galerija

Tapkite rėmėju


Šventė „Tau Vilniau!“
     2018 m. rugsėjo 2d. VšĮ „Vilties erdvė“ klientai, lydimi darbuotojų, dalyvavo „Sostinės dienų“ metu, Katedros aikštėje, vykusioje šventėje „Tau, Vilniau“. Šiais metais šventė tapo socialinės įtraukties renginiu, kurio moto – „Už miestą tau ir man“. Renginio idėja yra grindžiama neįgaliųjų ir sveikųjų kūrybiniu bendravimu, pristatant visuomenei geriausius, įdomiausius neįgaliųjų meno mėgėjų pasiekimus. Šį renginį nuo 2003 metų organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“. Šventės globėjas –Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.
     Renginys prasidėjo iškilminga dalyvių eisena nuo Rotušės aikštės. Katedros aikštėje koncertavo įvairių žanrų neįgaliųjų meno saviveiklos kolektyvai, o taip pat valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, choras ARTyn ir kiti atlikėjai.
     VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių klientai su pasididžiavimu eksponavo savo ir draugų rankomis pagamintus suvenyrus, siuvinius bei įvairius meninius ir keramikos dirbinius. Neįgalieji džiaugėsi, kad Vilniečiai bei miesto svečiai grožėjosi ir įsigijo jų pagamintus gaminius.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt