Foto galerija

Tapkite rėmėju


Vasaros poilsio stovykla 2018
Atostogos – tai tas laikas, kurį norisi praleisti ypatingai.
VšĮ „Vilties erdvė“ (toliau - Įstaiga) kasmet organizuoja vasaros poilsio stovyklą Grupinio gyvenimo namų gyventojams, taip suteikdama neįgaliesiems galimybę atitrūkti nuo kasdienybės, pailsėti, turiningai praleisti laiką bei praplėsti savo akiratį. Kelionė į stovyklą, tai unikali galimybė gyventojams įveikti savo neįgalumo barjerus, vidines baimes bei fiziškai ir emociškai sustiprėti.
Šių metų birželio 15 – 22 dienomis Grupinio gyvenimo namų gyventojai su juos lydinčiais Įstaigos darbuotojais atostogavo Šventojoje, netoli jūros esančioje poilsiavietėje „Žydroji liepsna“.  Atostogų metu buvo lankomos naujos ir jau pamėgtos senos vietos, kas vakarą buvo organizuojamos išvykos į miestą bei mėgaujamasi saule ramiame pajūryje.
Vasaros poilsio stovykloje Grupinio gyvenimo namų gyventojai pasisėmė daug teigiamų emocijų, susipažino su naujomis vietovėmis bei aktyviai leido laisvalaikį. Atostogos neprailgo, o įspūdžių, kurių pakako ne tik akims, bet ir sielai, tikrai greitai nepamirš.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt