Foto galerija

Tapkite rėmėju


Išvyka į Mažeikių muziejų
     VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiosiose dirbtuvėse kiekvienas lankytojas gali užsiimti jo poreikius ir gebėjimus atitinkančia veikla. Todėl lankytojai kartu su darbuotojomis domisi mieste vykstančiais renginiais, lanko parodas, o tai, kas jiems patinka ir įdomu, pritaiko kurdami savo darbelius.
     Gegužės 18 d. Specialiųjų dirbtuvių lankytojai lydimi darbuotojų lankėsi Mažeikių muziejuje. Išvykos dalyviai pamatė J. Kinčino (1900-1964) fotografijų parodą „Viekšniai istorinėje fotografijoje“, Mažeikių rajono technilogijų mokytojų ir mokinių kūrybinių darbų parodą „Atkurtai Lietuvai – 100“ bei praeito amžiaus dviračių parodą „Vienas bėga, kitas veja“.
     Specialiųjų dirbtuvių lankytojai labai dėkingi Mažeikių muziejaus darbuotojams, maloniai priėmusiems ir supažindinusiems išvykos dalyvius su šiuo metu veikiančiomis parodomis.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt