Foto galerija

Tapkite rėmėju


Šv. Velykos Grupinio gyvenimo namuose

      Šventės visada yra laukiamos. O ypač Šv. Velykos – tai viena svarbiausių ir didžiausių religinių švenčių, kuri pranašauja pavasarį.
      Grupinio gyvenimo namų gyventojai su džiaugsmu ruošėsi ir laukė šios šventės. Pasiruošimas šventei prasidėjo jau šeštadienį. Kaip ir kas met VšĮ „Vilties erdvė“ Grupinio gyvenimo namų gyventojai ir darbuotojai susėdę prie bendro stalo margino kiaušinius, prisiminė Šv. Velykų tradicijas bei papročius.
   Sekmadienį, kai Šventų Velykų varpai kvietė į Kristaus Prisikėlimo šventę, gyventojai išvyko į Šv. Mišias. Gryžę iš jų, gyventojai ir darbuotojai, draugiškai susėdo aplink stalą, kurį puošė įvairiausių spalvų ir ornamentų  margučiai.
      Po pietų gyventojus aplankė Velykė bobutė, su kuria neįgalieji spėjo mįsles apie kiaušinius, žaidė žaidimus, rideno kiaušinius bei rinko gražiausią margutį. Tai buvo labai sunki užduotis, nes visų margučiai buvo gražūs, spalvingi ir įdomūs.
   Diena pralėkė nepastebimai, pilna įspūdžių ir šventiškos nuotaikos.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt