Foto galerija

Tapkite rėmėju


Kalėdinis laikotarpis Grupinio gyvenimo namuose
     Kalėdos - tai metas, kai sušyla širdys, kai namuose jaukiai dega žvakelės, ir švelniai kvepia eglutės šakos, o žmonės dalinasi gerumu ir meile.
     Pasidalinti gerumu, gruodžio 9 d., į Grupinio gyvenimo namus atvyko Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos kunigas Paulius Jaraminas. Gyventojai kunigą sutiko šiltuose namuose, stalą užsitiesę balta staltiese ant kurio degė žvakė, stovėjo kryželis. Kunigas pakvietė visus namų gyventojus į bendrą maldą, palaimino namus ir gyventojus. Linkėdamas ramių Kūčių ir džiaugsmingų Šv. Kalėdų įteikė kalėdaičius.

     Kalėdos yra stebūklų metas, tad namų gyventojai labai laukia švenčių. Gruodžio 25 d. Grupinio gyvenimo namuose buvo surengta džiaugsminga ir smagi Kalėdinė popietė.
     Popietės metu namų gyventojai deklamavo eilėraščius, dainavo šventines dainas, spėliojo mįsles. Gyventojus aplankė ir ilgai lauktas Kalėdų senelis, kuris vaizdingai papasakojo savo atvykimo istoriją iš Laplandijos, įteikė kalėdines dovanas, šoko su gyventojais, klausė eilėraščių ir dainų.
     Kalėdų senelio pasirodymas - Kalėdinio laikotarpio pradžią, tai gyventojai kartu su darbuotojais sėdo prie šventinio stalo, nuotaikingai šmaikštavo, žaidė žaidimus. Kalėdų senelio apsilankymas pripildė visų gyventojų širdis džiaugsmo, gerumo ir šilumos!
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt