Foto galerija

Tapkite rėmėju


Rudenėlio šventė
     Kaip ir kasmet, rudenėliui įpusėjus, VšĮ „Vilties erdvė“  Specialiosiose dirbtuvėse spalio 20 dieną vyko tradicinė „Rudenėlio šventė".
     Pasiruošimas šventei truko keletą savaičių. Neįgalieji rinko gamtinę medžiagą dekoracijoms, ieškojo įvairių įdėjų busimoms kompozicijoms. Tinkamai pasiruošus, grupėse prasidėjo darbai. Vyko tikros varžytuvės, jaunuoliai stengėsi iš visų jėgų sukurti kuo išradingesnį darbelį ir gražiai jį pateikti. Sukurtos kompozicijos buvo eksponuojamos parodoje, kurią vertino kompetetinga 5 narių komisija susidedanti iš neįgaliųjų ir darbuotojų.
     Šventės dieną buvo sudarytos 3 komandos, kurios rungėsi tarpusavyje. Komados turėjo pademonstruoti savo pastabumą, išradingumą, vikrumą. Visi stengėsi pranokti vieni kitus, draugams runktyniaujant skambėjo skanduotės, palaikymo šūksniai.
     Po intensyvių rungtynių buvo išrinkta geriausiai pasirodžiusi komanda. Pralaimėjusių nebuvo, visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Po apdovanojimų šventės dalyviai vaišinosi obuolių pyragu, garuojančia arbata ir linksminosi diskotekoje.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt