Foto galerija

Tapkite rėmėju


Išvyka pas Mažeikių gyvūnų globos draugijos globojamus gyvūnus
Pasaulis kasmet spalio mėnesio 4-ąją pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Ta proga VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai aplankė Mažeikių gyvūnų globos draugijos globojamus gyvūnus ir nuvežė jiems lauktuvių.
     Viešnagės metu neįgalieji turėjo galimybę pasisvečiuoti pas gyvūnus, išgirsti jų atsiradimo prieglaudoje istorijas. Mus sutikusios darbuotojos priminė, kad gyvūnai yra mūsų draugai, pagalbininkai ir šeimos nariai. Jie, būdami panašūs į mus, turi teisę niekada nejausti alkio ir troškulio, nepatogumo, baimės, skausmo ir kančios bei elgtis pagal prigimtinius poreikius. Pagarba gyvūnams turi būti kiekvieno mūsų moralės norma. Neįgalieji mielai glostė naujuosius draugus, žaidė su jais, stebėjo kaip kiekvienas iš jų skirtingai priima dėmesį arba visiškai ignoruoja aplinkinius. Įvairios emocijos užliejo susirinkusius, gailestis persipynė su meile ir džiaugsmu. Ši išvyka privertė daugelį susimąstyti ir atsakingiau pažvelgti į gyvūnų priežiūrą. 
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt