Foto galerija

Tapkite rėmėju


Kelionė po Kuršių neriją
     Rugsėjo 13 d. Specialiųjų dirbtuvių lankytojai lydimi darbuotojų, vyko į edukacinę-pažintinę kelionę po Kuršių neriją.  
     Keliauninkus Nidoje pasitikusi gidė, pasakojo apie Kuršių nerijos gamtą, architektūrą, žvejų gyvenimą bei supažindino su nuostabiąja Nida. Gintaro galerijoje-muziejuje neįgalieji dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kurio metu sužinojo apie gintarą, jo spalvos atsiradimo istoriją,  panaudojimo galimybes. Kelionės dalyviai turėjo galimybę pamatyti ne tik geltonos, baltos, skaidrios, bet ir žalios, mėlynos, raudonos spalvos gintarą. Didžiausią įspūdį paliko galimybė laikyti savo rankose gintaro gabalus, sveriančius iki 1,5 kg. Išvykos metu, neįgalieji, aplankė Juodkrantę, Raganų kalną, grožėjosi nuostabiomis smėlio kopomis, gamta.
      Kelionės metu Specialiųjų dirbtuvių lankytojai įgijo  ne tik naujų žinių, bet ir patyrė daug įspūdžių, džiugių emocijų už kurias dėkoja Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai „Mažeikių Viltis“.  
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt