Foto galerija

Tapkite rėmėju


Šventė „Vasaros palydos” ir Gyvenimo namų 20-mečio paminėjimas
      Rugsėjo 8 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Grupinio gyvenimo namų kieme vyko tradicinė įstaigos „Vasaros palydų“ šventė, kuri šiemet ypatinga. Šventės metu paminėtas Gyvenimo namų 20-metis. Vertinant žmogaus gyvenimo metais, dvidešimt mažai, o įstaigai – tai jau pakankamai. Dvidešimt „Gyvenimo namų“ darbo metų – tai 20 rugsėjų, 20 rudenių, žiemų, pavasarių ir vasarų, atsakingų, kruopštaus, kupino ieškojimo, sėkmių ir nesėkmių, darbo.
     Šventė prasidėjo solistės Irenos Jokšienės daina. Prisiminti ir pasidalinti per du dešimtmečius nudirbtais darbais buvo pakviesta įstaigos direktorė Stasė Radeckienė. Šventėje dalyvavo ir prisiminimais apie tą laikmetį dalijosi Mažeikių rajono mero pavaduotoja Irena Macijauskienė bei Socialinės paramos skyriaus vedėja Jolanta Kekytė. LR Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėjai Česlovas Čyžas ir Virginija Steponavičienė VšĮ „Vilties erdvė“ direktorei įteikė Seimo medalį. Gražių sveikinimo žodžių negailėjo sutrikusio intelekto žmonių bendrijos „Mažeikių Viltis“ pirmininkė Virginija Venalienė ir Albina Kiudulienė, Mažeikių miesto seniūnas Šarūnas Armonas, Mažeikių socialinių paslaugų tarnybos direktorė Zita Jonauskienė, Telšių centro „Viltis“ direktorė Stasė Giedrienė su savo įstaigos lankytojais, bei Grupinių gyvenimo namų gyventojų tėveliai.
     Po gausių sveikinimų ir palinkėjimų visi šventės dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti tradiciniu daržovių troškiniu. Šventės metu savo muzikinę programą dovanojo Grupinių gyvenimo namų gyventojos mama I. Jokšienė, kuriai talkino Nerijus Mongirdas. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Mažeikių rajono skyriaus jaunimas dovanojo programą sų muilo burbulais.
     Prabėgę du dešimtmečiai buvo kupini nuostabių akimirkų, džiugių dienų, ir, žinoma, sunkaus darbo. Tokia buvo ir 20-mečio šventė, kupina gerų emocijų, smagių staigmenų ir geros nuotaikos.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt