Foto galerija

Tapkite rėmėju


„Tau, Vilniau!“
      Jau tapo gražia tradicija kiekvienų metų rudenį dalyvauti, Sostinės dienų metu Vilniuje, Katedros aikštėje organizuojamoje respublikinėje neįgaliųjų bendruomenės mugėje – koncerte – šventėje „Tau Vilniau !”, kuri šiais metais vyko rugsėjo 3 d., sekmadienį.
     Per iškilmingą šventės atidarymą Katedros aikštėje šventės dalyvius sveikino Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, LSKD „Guboja“ suburtas neįgaliųjų nacionalinis „Spalvų orkestras“, Arkikatedroje Bazilikoje buvo aukojamos Šv. Mišios už neįgaliuosius. Mugėje-koncerte „Tau, Vilniau“ dalyvavo apie 1500 neįgaliųjų kūrėjų iš daugiau kaip 100 organizacijų.
     VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai, jau tryliktą kartą, su pasididžiavimu eksponavo savo ir draugų rankomis pagamintus: siuvinius, nėrinius, medienos, floristikos ir keramikos dirbinius. Mūsų įstaigos lankytojų rankdarbiai sulaukė daug šventės svečių dėmesio ir pagyrų.
     Renginio metu Katedros aikštėje susirinkusius linksmino geriausi neįgaliųjų saviveiklos kolektyvai, Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, diksilendas „Sweetban“, kiti kolektyvai. Visi šventės dalyviai buvo vaišinami kareiviška koše. Jaunuoliai šventėje šauniai pasilinksmino, pasisėmė energijos, ir į Mažeikius grįžo kupini įspūdžių ir puikios šventinės nuotaikos.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt