Foto galerija

Tapkite rėmėju


Užgavėnės
     Vasario 28 d. VšĮ „Vilties erdvė“ kieme vyko viena triukšmingiausių ir linksmiausių žiemos švenčių – Užgavėnės.
     Šiai šventei padėta ruoštis iš anksto – neįgalieji gaminosi kaukes, susikūrė  Užgavėnių personažus, gaminosi įvairiausius barškalus  ir skrabalus – žiemai atbaidyti bei prisiminė Užgavėnių dainas ir šūkavimus.
     Šventė prasidėjo teatralizuotu darbuotojų vaidinimu. Ragana kartu su čigone mokė kaip reikia žiemą iš kiemo išprašyti, surengė varžytuves, kas labiau, merginos ar vaikinai nori, kad žiema išeitų. Aišku merginos buvo balsingesnės ir triukšmingesnės. Toliau šventėje siautėjo čigonaitė su savo būrimais ir gebėjimais kažką nugvelbti. Santūri raganaitė ieškojo kur Morei galą padaryti. O velnias užėjo visų griekus ir nuodėmes suskaityti ir surašyti, tačiau čigonė visus pamokė, kad tas nuodėmes pasakius Morei, jos sudegs kartu su ja. Ir žinoma kokia šventė be amžinos Lašininio ir Kanapinio dvikovos. Šį kartą santykius aiškinosi traukdami virvę ir pasitelkė į pagalbą neįgaliuosius, nes atsirado ir tokių, kurie norėjo, kad žiema liktų. Kova buvo įtempta ir arši, tačiau pavasario pasiilgusių jėga buvo didesnė ir Kanapinis su savo pagalbininkais džiaugėsi pergale. Kol Lašininis skaičiavo paskutines savo gyvavimo minutes, Kanapinis perskaitė Kanapinio ministerijos įsakymą ir oficialiai paskelbė pavasario pradžią.
     Po linksmų šėlionių kieme visi rinkosi valgykloje, kur vaišinosi gardžiausiais blynais ir kakava. Pasistiprinę ir pailsėję neįgalieji toliau linksminosi šokdami ir krėsdami pokštus vieni kitiems. 
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt