Foto galerija

Tapkite rėmėju


Rudenėlio šventė
      Spalio 21 dieną VšĮ „Vilties erdvė“  Specialiosiose dirbtuvėse vyko tradicinė „Rudenėlio“ šventė.
     Kaip ir kasmet šventei pradėta ruoštis iš anksto. Neįgalieji rinko gamtinę medžiagą – lapus, giles, kaštonus. Daržuose ir soduose  ieškojo ypatingų dydžių ir įmantriausių formų daržovių. Iš suneštų rudens gėrybių, pasiraitoję rankoves ir pasitelkę išradingumą neįgalieji gamino įvairias šventines dekoracijas. Net akys raibo nuo sukurtų kompozicijų ir margaspalvių piešinių, kuriomis neįgalieji papuošė įstaigos patalpas.
     Po tokio intensyvaus kūrybinio proceso atėjo laikas ir pasilinksminti. Pasidalinę į tris komandas: „Mes žalieji agurkėliai“, „Rudens gėrybės“ ir „Obuoliukai“ neįgalieji rungėsi įvairausio pobūdžio rungtyse. Savo žinias apie rudens gėrybes neįgalieji demonstravo šventinėje viktorinoje.
     Renginio metu visi buvo aktyvūs, linksmai nusiteikę ir palaikė vieni kitus. Pralaimėjusios komandos nebuvo, todėl kiekviena komanda buvo apdovanota saldžiais prizais. „Rudenėlio“ šventę užbaigė linksmoji diskoteka. 
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt