Foto galerija

Tapkite rėmėju


Piknikas
      2016-06-29 VšĮ  „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai buvo pakviesti į Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Mažeikių viltis“ organizuotą vasaros šventę „Būkime kartu“.
     Šventė vyko Tirkšlių pušyno poilsiavietėje, kur neįgalieji galėjo išbandyti įrengtus sporto treniruoklius. Atlikę mankštą neįgalieji rungėsi įvairiose sportinėse estafetėse, žaidė žaidimus, išbandė taiklumą krepšinio aikštelėje. Po tokių atkaklių ir aktyvių varžytuvių, susėdę prie stalo, vaišinosi ant laužo keptomis dešrelėmis, smagiai bendravo su draugais iš bendrijos, grožėjosi pušyno vaizdais. Pasistiprinę ir pailsėję neįgalieji šventę užbaigė šokių aikštelėje, kur taip pat netrūko linksmumo, juoko ir išdaigų. Šoko visi, kas kaip mokėjo, kas kaip galėjo. Šventę vainikavo visų taip aktyviai dalyvavusių neįgaliųjų apdovanojimai, kur neliko neapdovanotas nei vienas.
     Grįžę į Specialiąsias dirbtuves neįgalieji dar ilgai dalinosi patirtais įspūdžiais,  geromis emocijomis. 
     Už tokį aktyvų poilsį ir patirtas geras emocijas Specialiųjų dirbtuvių lankytojai širdingai dėkoja už pakvietimą  bendrijai „Mažeikių viltis“.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt