Foto galerija

Tapkite rėmėju


Žvejyba
     2016 m. birželio 02 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai dalyvavo jau tradiciniame renginyje „Žvejyba 2016“.  Pasidžiaugti šia švente taip pat buvo  pakviesti Jurbarko sutrikusio intelekto jaunuolių darbo centras, ir Telšių rajono vaikų su negalia centras.  Šiais metais šis renginys buvo ypatingas Telšių „Vilties“ mokyklos auklėtiniams, jie šiame renginyje dalyvavo  15-likta kartą. Renginys vyko labai gražiame gamtos kampelyje–  sodyboje „Prie tvenkinio“ ,  Telšiuose.  Žūklės varžybų sumanytojai:  E. Gornikas, A. Andrijauskas, R. Šilanskas, S. Karečka, K. Brazauskas, E. Klumbys.
     Renginį atidarė ir žūklės varžybų pradžią paskelbė –  R. Šilanskas. Padedant Telšių žvejų ir medžiotojų draugijos atstovams, neįgaliesiems  buvo išdalintos meškerės, paskirstyti žvejybos plotai. Varžybų metu netrūko neįgaliųjų džiaugsmingų šūksnių,pagavus žuvį,  kantrybės laukiant kol užkibs žuvis ir energijos traukiant laimikius. Po įnirtingų varžybų sugautas laimikis buvo suskaičiuotas ir žvejybos dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir prizais pagal šias nominacijas: „Jauniausias žvejys ir žvejė“, „ Linksmiausias žvejys“, „Didžiausią žuvį sugavęs žvejys“, „Daugiausia žuvies sugavęs žvejys“, „Mažiausią žuvį sugavęs žvejys“, „Labiausiai patyręs žvejys“.  Po varžybų neįgalieji buvo vaišinami tradicine žuviene.  Na o sočiai papietavę visi buvo iškviesti į šokių aikštelę, kur jiems dainavo Kestutis Jablonskis. 
     Šventės metu netrūko malonių ir įsimintinų akimirkų,  skardaus juoko, šiltų žodžių ir žinoma plačių neįgaliųjų šypsenų. Tad per šią šventę patirtais įspūdžiais neįgalieji dalinsis dar ilgai... Už šį gražų ir įsimintiną renginį, bei vaišes renginio metu dėkojame rėmėjams:
Žvejų būreliui „ Tausalas“, Telšių medžiotojų ir žvejų draugijai, „Žemaitijos pienas“, „Sharks“, UAB „ŽEMAITIJOS ŽUVIS“, Sodybai „PRIE TVENKINIO“, Telšių moterų klubui „LIONS“, Telšių apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybai, Ūkininkui Petrui Levanauskui.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt