Foto galerija

Tapkite rėmėju


Užgavėnių šventė
   Vasario 9d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių kiemelyje vyko užgavėnių šventė  "Žiema, žiema, bėk iš kiemo". Kartu atsisveikinti su žiema ir nuotaikingai pasitikti pavasarį pasikvietėme senus draugus iš Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Mažeikių Viltis“.
   Šventė prasidėjo tetralizuotu darbuotojų vaidinimu. Neįgaliesiems daugiausia emocijų sukėlė Kanapinio ir Lašininio  žūtbūtinė kova, kurią laimėjo pavasario būtybė – Kanapinis. Vaidinimo metu buvo įterpti ir lietuvių liaudies rateliai: “Aguonėlė”, “Jurgelis”, žaidėme žaidimą “šiaudų batai”. Nors ir oras nelepino, tačiau visi buvo gerai nusiteikę, aktyviai skrabino įvairiausiais skrabalais, daug šūkavo ir linksmai šoko.
   Šventės kulminacija – Morios deginimas. Visi garsiai šaukė, triukšmingai šoko, trypė ir “varė” žiemą iš kiemo. Sudeginus morę ėjome į valgyklą, kur šventės dalyviai vaišinosi keturių rūšių blynais su kakava. Po sočių vaišių rinkome baisiausią užgavėnių kaukę. Baisiausios kaukės rinkimuose nugalėjo mūsų svečias iš sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos  “Mažeikių Viltis”, nugalėtojas buvo apdovanotas saldžiais prizais.
   Užgavėnės buvo siautulingos, linksmos. Neįgalieji visą dieną šėlo, triukšmą kėlė ir visaip kaip šaltą žiemą iš kiemo tolyn varė. 
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt