Foto galerija

Tapkite rėmėju


Išvyka į „Urvikių kultūros centrą“

2016 m. vasario 1 dieną VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai ir Gyvenimo namų gyventojai vyko į Edukacinę programą „Duonos keliu“. Edukacinė programa truko 3 valandas.

Atvykus pasitiko kultūros namų gaspadorius, pagal senovės papročius pakvietė nusiplauti rankas, pavaišino duonele, po susipažinimo pakvietė į vidų. Viduje pasitiko gyvos muzikos kapela‚ gaspadorius buvo paruošęs žaidimų. Buvome supažindinti su senovės amato įrankiais, parodytas trumpametražis filmas „Duonelės kelias“. Klientai turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje ir laimėti simbolines dovanėles. Buvome pakviesti duonelės gamybai, kurios metu kiekvienas pasigaminome savo rankomis duonelę - pagranduką. Kol kepė mūsų duonelės, visi sėdome prie vaišių stalo, sukalbėjome maldą ir paviešėjome senovės patiekalais. Paviešėję vėl buvome pakviesti pažaisti žaidimų. Edukacinę programą užbaigėme skanaudami savo pasigaminta duonele. Padėkojome už šiltą priėmimą ir malonų bendradarbiavimą.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt