Foto galerija

Tapkite rėmėju


Trys karaliai
      2016m. Sausio 6 dieną Viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ Specialiosiose dirbtuvėse vyko „Trijų Karalių” šventė.
     Šventė prasidėjo nuo Trijų karalių pasirodymo. Trys karaliai vaikščiojo po grupes ir dalino dovanas.  Kasparas įteikė smilkalus, Merkelis – “auksą”, Baltazaras – mira. Trys karaliai paskelbė šventinio laikotarpio pabaigą, linkėdami visiems darnos, tikėjimo ir draugiškumo vienas kitam. Neįgalieji buvo nustebinti pasirodymu, taip pat džiaugėsi dovanomis, vyravo džiugi ir pakylėta nuotaika.
     Kadangi Trijų karalių pasirodymas reiškė kalėdinio laikotarpio pabaigą, tai neįgalieji kartu su darbuotojais, poilsio kambaryje skambant iškilmingai muzikai, atsisveikino su kalėdine eglute ją nupuošdami. Nuotaikingi pašmaikštavimai, skambi daina, sukūrė nepamirštamą  šventinę atmosferą.
     Po elgutės nupuošimo visi Specialųjų dirbtuvių lankytojai susirinko mokymo klasėje, kurioje žaidė aktyvius žaidimus. Žaidimų metu aidėjo neįgaliųjų azartiški šūkiai, raginimai ir plojimai. Žaidimų laimėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais.
    Specialiųjų dirbtuvių lankytojai džiaugėsi linksmai praleidę dieną. Nuotaikingas renginys pripildė visų širdis džiaugsmo, gerumo ir šilumos.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt