Foto galerija

Tapkite rėmėju


Naujametinis renginys
     Gruodžio 30 dieną Viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ Specialiosiose dirbtuvėse vyko tradicinis naujametinis renginys „Naujųjų metų belaukiant“. Renginyje dalyvavo visi įstaigos lankytojai, bei darbuotojai.
     Renginys prasidėjo nuo filmuko peržiūros, filmuke buvo parodytos 2015- tųjų metų įsimintiniausios Specialiųjų dirbtuvių lankytojų išvykos. Filmukas  neįgaliesiems suteikė daug džiaugsmo, vieni juokėsi, kiti šypsojosi matydami nuotraukas ir prisimindami išvykas. Po filmuko peržiūros Specialiųjų dirbtuvių lankytojai dalyvavo viktorinoje, kuri iš neįgaliųjų pareikalavo nemažai žinių. Viktorinos metu neįgalieji buvo itin aktyvūs ir drąsus, visi noriai demonstravo savo turimas žinias, o už teisingus atsakymus neįgalieji buvo apdovanoti saldžiais prizais.
     Renginiui įpusėjus visi norintys galėjo išbandyti savo jėgas žaidimuose: „Pirštinaitė“, „Atspėk kas čia“ ir „Segtukai“.  Po aktyvių žaidimų renginio vedėja pakvietė visus pailsėti, pasidalinti dovanėlėmis, kalėdinių paštu ir pasivaišinti gardžiomis, šventinėmis vaišėmis.
     Šventės pabaigą vainikavo diskoteka, kurioje visi smagiai pasišoko ir pabendravo tarpusavyje. Naujametinio renginio metu vyravo puiki nuotaika, šilta atmosfera, taip pat netrūko džiaugsmingų ir malonių akimirkų.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt