Foto galerija

Tapkite rėmėju


Renginys „Žvejyba“ 2015
     2015 m. birželio 10 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai dalyvavo jau tradicija tapusiame renginyje „Žvejyba 2015“. Šventė vyko prie Vembutų tvenkinio Telšių rajone. Jau šešioliktus metus šios šventės organizatorius – Raimondas Šilanskas. Pasidžiaugti šia švente, pakviesti Jurbarko sutrikusio intelekto jaunuolių darbo centras, Telšių rajono vaikų su negalia centras ir Mažeikių Viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ lankytojai.
     Renginys prasidėjo nuo išvykos į Vembutų žirgyną, įsikūrusį Vembutų kaime Telšių rajone. Žirgyne, neįgalieji turėjo progą iš arčiau susipažinti su žirgais, juos paglostyti, pamaitinti bei jais pajodinėti. Iš žirgyno grįžusiems neįgaliesiems, padedant Telšių žvejų ir medžiotojų draugijos atstovams, buvo išdalintos meškerės, paskirstyti žvejybos plotai ir paskelbta žvejybos varžybų pradžia. Varžybų metu netrūko neįgaliųjų džiaugsmingų šūksnių, juoko, kantrybės laukiant kol užkibs žuvis ir energijos traukiant laimikius. Po įnirtingų varžybų sugautas laimikis buvo suskaičiuotas ir žvejybos dalyviai buvo apdovanoti pagal šias nominacijas: „Jauniausias žvejys ir žvejė“, „ Linksmiausias žvejys“, „Didžiausią žuvį sugavęs žvejys“, „Daugiausia žuvies sugavęs žvejys“, „Mažiausią žuvį sugavęs žvejys“, „Labiausiai patyręs žvejys“. Neįgaliesiems  įteikti diplomai ir saldžios dovanėlės.
     Telšių moterų klubas „Lions“  visus renginio dalyvius pavaišino savo keptais gardžiaisiais blynais ir uogiene.
     Alvydas Durša pasirūpino, kad šventės metu visada skambėtų nuotaikinga muzika, tad po sočios tradicinės ant laužo virtos žuvienės, šventės dalyviai buvo pakviesti į šokių aikštelę. Šokių metu neįgalieji turėjo progą pabendrauti su savo senai matytais draugais. Renginį neįgalieji užbaigė žaisdami tinklinį.
     Šventės metu netrūko malonių ir įsimintinų akimirkų,  skardaus juoko, šiltų žodžių ir žinoma plačių neįgaliųjų šypsenų. Tad per šią šventę patirtais įspūdžiais neįgalieji dalinsis dar ilgai...

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt