Foto galerija

Tapkite rėmėju


Neįgalieji lankėsi „Mažeikių gyvūnų globos draugijoje“
     Birželio 3-4 dienomis, VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai lankėsi  VšĮ „Mažeikių gyvūnų globos draugijoje“ įsikūrusioje Mažeikių senamiestyje.
         Pelno nesiekianti organizacija VšĮ „Mažeikių gyvūnų globos draugija“ jau  gyvuoja 4 metus. Draugijos  kasdienis tikslas yra, kad kuo didesnis skaičius beglobių gyvūnų kuo greičiau surastų naujus namus. Šiuo metu gyvūnų prieglaudoje gyvena apie 90 nuostabių kačių ir 2 gražuoliai šunys.    
         Nuvykus į svečius neįgalieji buvo labai šiltai sutikti  vienos iš draugijos savanorių, kuri aprodė gyvūnų globos namų teritoriją, papasakojo vienintelių dviejų šunų, šiuo metu  gyvenančių globos namuose,  patekimo į prieglaudą istorijas, supažindino su mažiausiais ir silpniausiais namų gyventojais, kelių mėnesių margaspalviais kačiukais. Ekskursijos metu  viena iš draugijos įkūrėjų neįgaliesiems  papasakojo plačiau apie  VšĮ „Mažeikių gyvūnų globos draugiją“.  Sužinojome jos atsiradimo istoriją, misiją ir tikslus, nuveiktus darbus Mažeikių rajone ir  šiuo metu vykdomą projektą „Pagauk, sterilizuok, paleisk“.  Ekskursijos pabaigoje, neįgalieji turėjo progą iš arčiau susipažinti su keliomis, gyvūnų globos namuose gyvenančiomis, katėmis. Vieni  žaidė su jomis, kiti jas glostė, treti laikė ant rankų, o kantriausieji prisijaukino pūkuotąsias ir turėjo galimybę jas palaikyti ant kelių.
      Žinoma pas keturkojus  draugus į svečius Specialiųjų dirbtuvių lankytojai vyko ne tuščiomis. Nuvežė specialiai gyvūnams skirto maisto, kurį nupirko iš Specialiųjų dirbtuvių lankytojų ir darbuotojų suaukotų lėšų.  Visiems prisidėjusiems prie nupirktų gėrybių gyvūnams, draugijos darbuotojai  tarė nuoširdų ačiū!
        Pabuvimas kartu su keturkojais draugais, neįgaliesiems paliko neišdildomų įspūdžių.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt