Foto galerija

Tapkite rėmėju


"Užgavėnės" 2015
   
     Užgavėnės – žiemos pabaigos šventė, kurios paskirtis – išvyti žiemą ir prisišaukti pavasarį. Tai didelė džiaugsmo, juoko, linksmumo, įvairiais papročiais, apeigomis, burtais apipinta diena.
    Vasario 17 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių  kieme vyko tradicinė „Užgavėnių“ šventė. Užgavėnių nuotaika nešini, kur buvę kur nebuvę, pasirodė lašininis su savo priešininku kanapiniu – pavasario šaukliu, tarp kurių vyko žūtbūtinė kova, kurią laimėjo pavasario būtybė – Kanapinis. Šventėje apsilankė ir čigonė su kūdikiu ant rankų, kuri pribūrė taip, kad visi leipo juokais. Naudingus sveikatinimosi patarimus visiems dalino ir žiemą kuo greičiau išvaryti iš kiemų ragino -  daktarėlė. Persirengėlių dainos, šokiai ir žaidimų šėlsmas dar labiau sustiprino šventinę nuotaiką. Galiausiai Užgavėnes vainikavo sudeginta Morė. Šventės dalyviai kaip įmanydami vijo žiemą ir tikėjosi, kad ši daugiau neužklups.
     Kadangi sotumas turi lemti gerus metus, po linksmų žaidimų ir šokių lauke visi persikėlė į VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiąsias dirbtuves, kuriose kiekvienas galėjo sušilti, gardžių blynų bei karštimo paragauti.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt