Foto galerija

Tapkite rėmėju


Meilės diena
   Vasario 13d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiosiose dirbtuvėse vyko renginys meilės dienai paminėti. Specialiųjų dirbtuvių lankytojai visą savaitę ruošėsi šiai šventei: puošė kabinetus, gamino meilės atvirutes ir medalius su gausybe palinkėjimų.
   Renginio dieną, nuo pat ankstyvo ryto neįgalieji klijavo širdeles ir sveikino vieni kitus su įsimylėjėlių diena, tad dirbtuvėse netilo šurmulys, gražūs žodžiai ir skambus juokas.
Renginys prasidėjo dviejų lankytojų sveikinimu draugams, jie padeklamavo eiles apie meilę. Prie sveikinimų prisijungė likusieji neįgalieji, jie nuo meilės medžio kabino medalius su palinkėjimais ir sveikino savo draugus. Po gražių palinkėjimų, norintys atrakcijų, galėjo sudalyvauti žaidime „Balionų šokis“. Konkurso metu neįgalieji galėjo išmėginti savo lankstumą ir greitą reakciją. Nugalėtojai buvo apdovanoti meilės suvenyrais.
   Po žaidimų visi renginio dalyviai buvo pakviesti numalšinti troškulį ir išgerti „Meilės eleksyro“ bei pratęsti linksmybes šokių aikštelėje.
   Meilei nėra nei amžiaus, nei ribų, tad mylėkit ir būkit mylimi!

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt