Foto galerija

Tapkite rėmėju


Palydėjom vasarą
        Rugsėjo 12 dieną VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiosiose dirbtuvėse vyko tradicinė vasaros palydų šventė. Jos metu buvo paminėtas ir dienos socialinės globos veiklos 20 – metis.
      Šventės pradžioje VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai su darbuotojais svečiams pristatė savo paruoštą vaidinimą. Pagrindinė vaidinimo mintis – dideliems darbams atlikti reikalingi paprasti ir nuoširdūs žmonės, atkakliai siekiantys savo tikslo. Vaidinimas pasakojo apie geraširdį sodininką, kuris sunkiu ir pasiaukojančiu darbu įgyvendino džiaugsmą ne tik jam, bet ir aplinkiniams teikiančią savo svajonę.
       Kadangi vasaros palydų šventę lydėjo lietutis –gaila skirtis su saulėta vasara - po vaidinimo šventė tęsėsi įstaigos salėje – valgykloje. VšĮ „Vilties erdvė“ direktorė S. Radeckienė pasveikino visus susirinkusius ir trumpai pasidalino savo prisiminimais apie dienos socialinės globos veiklos darbų pradžią. Pasidalinimą prisiminimais vėliau pratęsė Mažeikių r. savivaldybės administracijos direktorius B. Kryžius, nuo pirmų dienų įstaigoje tebedirbanti užimtumo specialistė D. Stankuvienė, vieni iš pirmųjų dienos socialinės globos paslaugas pradėję gauti Darbo centro lankytojai – Marius, Ingrida. Šiltų  padėkos žodžių negailėjo Specialiųjų dirbtuvių lankytojų mamos. Įstaigos lankytojus ir darbuotojus sveikino ir savo mintimis dalinosi buvusios kolegės.
        Sveikinimo žodį tarė, stiprybės bei sėkmės ateities darbuose linkėjo  Seimo nario K. Bartkevičiaus padėjėjas Č. Čyžas, Mažeikių r. Savivaldybės meras A. Tenys, Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Sveikatos priežiūros ir Socialinių reikalų komiteto pirmininkė, Telšių visuomenės sveikatos  centro Mažeikių skyriaus vedėja I. Macijauskienė, Mažeikių r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja J. Kekytė, Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Mažeikių Viltis“ pirmininkė V. Venalienė, Telšių r. Vaikų su negalia centro direktorė S. Giedrienė, Kretingos dienos veiklos centro atstovai bei Sveikatos priežiūros centro UAB „Medikvita“ direktorė L. Riabova.
      Po sveikinimų visi šventės dalyviai vaišinosi tradiciniu vasaros palydų troškiniu, įvairiais užkandžiais ir skanėstais. Specialiųjų dirbtuvių lankytojams, jų draugams iš Kretingos dienos veiklos centro ir bendrijos „Mažeikių Viltis“ buvo paruošta staigmena - šventę pratęsė neišdildomą įspūdį palikęs Gintarės Korsakaitės koncertas. Diskoteka tęsėsi visą popietę, jos metu netrūko linksmos muzikos, šypsenų bei smagaus juoko.
      Šiandien galime džiaugtis, kad dienos socialinės globos paslaugos teikiamos gražioje, neįgaliųjų poreikiams pritaikytoje Specialiųjų dirbtuvių aplinkoje, tačiau už viso to slypi paprastų, tačiau drąsių ir ryžtingų žmonių pasiaukojantis darbas.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt