Foto galerija

Tapkite rėmėju


Šventė „Tau Vilniau!“
     Rugsėjo 7 d. Sostinės dienų metu Vilniuje, Katedros aikštėje, jau dešimtąjį kartą šurmuliavo šventė „Tau, Vilniau!“ Tai respublikinė neįgaliųjų darbų paroda – mugė – koncertas, kurią organizavo Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, o globojo Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.
    Šiemet į šventę suvažiavo daugiau kaip 1500 neįgaliųjų, atstovaujančių savo organizacijas. Taip pat šventėje dalyvavo ir VšĮ “Vilties erdvė“ lankytojai.
    Visos šventės metu  vykusioje parodoje – mugėje renginio dalyviai eksponavo bei pardavinėjo savo gamybos suvenyrus bei įvairius meninius dirbinius.
    Šventės dalyviams koncertavo neįgaliųjų meno saviveiklos kolektyviai, populiari dainininkė Liepa Mondeikaitė, Lietuvos kariuomenės garbės sargybos orkestras ir diksilendas „Sweetbland“. Visus kvietė pajudėti ir pasportuoti Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“.
    Vilniečiai bei miesto svečiai turėjo galimybę pasigrožėti bei įsigyti įvairių suvenyrų, medžio, keramikos dirbinių, floristikos bei siuvimo darbų, pasivaišinti kareiviška koše bei puikiai praleisti laiką.
    VšĮ“Vilties erdvė“ lankytojai su pasididžiavimu eksponavo savo gamybos darbus bei džiaugėsi šauniai praleidę laiką.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt