Foto galerija

Tapkite rėmėju


Tradicinis renginys „Žvejyba 2014“

  Tradicinis renginys „Žvejyba 2014“

      Rugsėjo 5 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai dalyvavo tradiciniame renginyje „Žvejyba“ 2014“ prie Viešvienų tvenkinio Telšių rajone. Penkioliktą kartą renginį organizuojantis anekdotų karalius Raimondas Šilanskas pažvejoti ir susitikti su draugais pakvietė Telšių rajono vaikų su negalia centro, Jurbarko sutrikusio intelekto jaunuolių darbo centro ir VšĮ „Vilties erdvė“ lankytojus.

       Atvykusius į šventę organizatoriai ir rėmėjai pavaišino įmonės “Pieno žvaigždės“ gardžiais sūreliais ir gaiviaisiais gėrimais.

      Šventės pradžioje renginio organizatoriaus R. Šilanskas tarė sveikinimo žodį ir paskelbė jog šventė atidaryta.

         Renginio dalyviai pasipuošę R. Šilansko dovanotomis spalvingomis kepurėmis, išsidalinę meškeres ir žvejybos plotus, padedant Telšių žvejų ir medžiotojų draugijos atstovams pradėjo žvejybos varžybas. Varžybos tęsėsi 2 val. Kiekvienas pagautas laimikis žvejams ir jų palaikymo komandoms suteikė daug džiaugsmo. Po įnirtingų varžybų sugauta žuvis buvo pasverta ir apdovanotos komandos.

     Pasibaigus varžyboms visi šventės dalyviai pasivaišino organizatorių ir rėmėjų paruošta žuviene bei Telšių moterų LIONS klubo iškeptais blynais.

      Toliau visus įvairiomis atrakcijomis stebino į renginį atvykę baikerių klubo nariai. Atsirado daug smalsuolių, kurie norėjo ne tik apžiūrėti blizgančius, galingus motociklus, bet ir jais pasivažinėti.

      Renginio pabaigoje Lietuvos pop muzikos atlikėjas, realybės šou „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas Andrius Rimiškis kvietė visus šventės dalyvius pasišokti bei pasiklausyti geros muzikos.

       Renginio dalyviai džiaugėsi geru oru, turiningai ir linksmai praleistu laiku ir prašė renginio organizatoriaus R. Šilansko, kad tradicinis renginys „Žvejyba“ turėtų tęsinį.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt