Foto galerija

Tapkite rėmėju


Svečiuose Mažeikių raj. PK pareigūnai ir tarnybinis šuo Attilas
    Liepos 29 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiosiose dirbtuvėse lankėsi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Audronė Jurdonaitė-Ostrauskienė ir Kelių policijos poskyrio patrulių būrio specialistas Tomas Taurinskis su tarnybiniu šunimi Attilu.
    Specialistė Audronė Jurdonaitė-Ostrauskienė, akcentuodama alinantį vasaros karštį ir nerūpestingas žmonių maudynes vandens telkiniuose, Specialiųjų dirbtuvių lankytojus įspėjo apie ten tykančius pavojus ir paragino elgtis atsakingai. Kinologas Tomas Taurinskis neįgaliesiems pristatė vokiečių aviganio veislės tarnybinį šunį Attilą, parodė kaip jis ieško mokomųjų narkotinių medžiagų, papasakojo apie jo priežiūrą ir dresūrą.
    Specialiųjų dirbtuvių lankytojai džiaugėsi sulaukę svečių, žavėjosi Attilu, nuoširdžiai bendravo su pareigūnais, uždavinėjo rūpimus klausimus ir dėkojo už  apsilankymą.
  
 
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt