Foto galerija

Tapkite rėmėju


Vasaros stovykla
    Atostogų reikia visiems! – tokia idėja vadovaujasi VšĮ „Vilties erdvė“, kuri kasmet neįgaliesiems organizuoja vasaros poilsio stovyklas prie jūros. Šios stovyklos suteikia galimybę  atitrūkti nuo kasdienybės, pailsėti, turiningai praleisti laiką bei mėgautis saule ramiame pajūryje.
    Šių metų birželio 2-12 dienomis VšĮ „Vilties erdvė“ klientai su draugais iš Vokietijos, Lebenshilfe Riesa e.V. organizacijos, praleido dešimt nuostabių, saulėtų vasaros dienų jaukioje Pajūrio regioniniame parke įsikūrusioje Karklės sodyboje. VšĮ „Vilties erdvę“ ir Lebenshilfe Riesa e.V. organizaciją sieja ilgametė draugystė ir darnus tarpusavio bendradarbiavimas. Jau ne pirmą kartą draugai svečiuojasi vieni pas kitus, kartu praleidžia atostogas, bendrauja ir džiaugiasi naujais įspūdžiais.
    Pietų Norvegijos lietuvių bendruomenės pirmininkas Ernestas Jaloveckas vedinas geranoriškumo, kilnaus siekio padėti intelekto sutrikimų turintiems žmonėms inicijavo idėją „Vilties turas 2014“. Gerumo akcijos organizatorių ir dalyvių dėka buvo finansuota didžioji dalis VšĮ „Vilties erdvė“ vasaros stovyklos išlaidų. Ernestas Jaloveckas bei instrumentinės muzikos grupė Subtilu-Z atvyko pasveikinti stovyklautojus su gražios vasaros pradžia ir sėkminga labdaringos akcijos „Vilties turas 2014“ pabaiga. Gerumo akcijos organizatoriai patikino, kad ši nuoširdi draugystė dar tik prasideda. Instrumentinės muzikos grupė Subtilu-Z padovanojo gražų koncertą, kartu su stovyklautojais atliko bendrą intrumentinį kūrinį. Stovyklautojų rankose skambantys muzikos instrumentai teikė neapsakomą džiaugsmą, pakylėjo nuotaiką ir leido pasijusti tikrais instrumentinio ansamblio nariais. Nuoširdžia padėka, simbolinėmis rankų darbo dovanėlėmis stovyklautojai dėkojo Ernestui Jaloveckui, Subtilu-Z grupės nariams už suteiktą paramą, parodytą dėmesį ir galimybę poilsiauti gražiame pajūryje.
    Stovyklos metu vyko sporto varžybos, teatro vakarai, teminės vakaronės, diskotekos – tad nuoboduliui laiko neliko.
    Dešimt dienų pralėkė nepastebėtai. Atsisveikinimo su vasaros stovykla, su draugais iš Vokietijos akimirką ne vieno jaunuolio akyse žibėjo ašaros. Tikimasi, kad dienos iki kito susitikimo neprailgs.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt