Foto galerija

Tapkite rėmėju


Nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams

AB „ORLEN Lietuva“ ir viešąją įstaigą „Vilties erdvė“ jau daug metų sieja graži draugystė ir bendradarbiavimas. Draugystė prasidėjo nuo pirmųjų parodėlių tuometinėje AB „Mažeikių nafta“.

AB „ORLEN Lietuva“ iniciatyva 2013 m. buvo įgyvendintas bendras socialinis projektas, kurio dėka viešoji įstaiga „Vilties erdvė“ iš paramos lėšų už 17404 Lt įsigijo rankdarbių gamybos įrangos. Už likusią paramos lėšų dalį, 8596 Lt, planuoja įsigyti multisensorinio kambario įrangą naujiems Gyvenimo namams, skirtiems sunkios ir vidutinės negalios asmenims.

Atsidėkodami už finansinę paramą, neįgalieji bendrovės partneriams pagamino simbolinius kalėdinius suvenyrus iš medžio ir tekstilės.

Organizacijų ilgametis bendradarbiavimas labai svarbus ir neįgaliesiems. Dalyvavimas parodose kelia savivertę, lavina darbinius įgūdžius ir, svarbiausia, padeda specialiųjų poreikių turintiems asmenims jaustis visaverčiais bendruomenės nariais. Tai puikus realios integracijos į visuomenę pavyzdys.

 

2012 m. pabaigoje užsimezgė draugystė su Norvegijos Lietuvių Bendrijomis. Norvegijoje gyvenančių lietuvių paramos lėšomis VšĮ „Vilties erdvė“ klientams praėjusiais metais buvo surengta šventinė vakarienė ir apmokėta dalis vasaros poilsio stovyklos Šventojoje išlaidų (3997,80 Lt).

Norvegijos Lietuvių Bendrijų labdaringos veiklos dalimi tapo ir instrumentinės muzikos grupės „SUBTILU-Z“ apsilankymas viešojoje įstaigoje „Vilties erdvė“ 2013 m. gruodžio 9 d. Susitikimo su Įstaigos klientais metu buvo sukurtas bendras grupės ir VšĮ „Vilties erdvė“ video klipas.

2014 m. vasario mėn. Norvegijoje organizuojamas labdaros projektas „Vilties turas 2014“, kurio metu vyks grupės „SUBTILU-Z“ koncertinis turas įvairiuose Norvegijos miestuose: Kristiansande, Stavangeryje, Haugesunde, Bomlo, Bergene, Alesunde, Trondheime ir Osle.

 

AB „Lietuvos geležinkeliai“ paramos lėšomis (10 000 Lt) viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ naujose Specialiosiose dirbtuvėse  įrengta 4 vienetų kondicionavimo sistema.

 

Dėkojame visiems geros valios žmonėms, skyrusiems 2 proc. savo pajamų mokesčio. Paramos lėšomis apmokėta dalis vasaros poilsio stovyklos Šventojoje išlaidų.

 

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt