Foto galerija

Tapkite rėmėju


Rudenėlio šventė 2013
   Ruduo – splavingas gyvenimo brangakmenis skirtas kiekvienam iš mūsų! Išmokime džiaugtis rudeniu, kai už lango lyja lietus arba spaudžia šaltukas.
   Spalio 11 dieną Viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ Specialiosiose dirbtuvėse vyko „Rudenėlio šventė“. Šventėje dalyvavo visi dirbtuvių lankytojai bei darbuotojai. Surengta „Rudenėlio šventei“ skirta darbelių parodėlė. Kiekviena grupė turėjo užduotį kartu su užimtumo specialistu bei socialine darbuotoja paruošti darbelių iš rudens gėrybių. Šventės dalyviai darbelius gamino iš to, kuo ruduo šiais metais taip gausiai praturtino: morkų, kopūstų, obuolių, burokėlių, bulvių, kaštonų, gilių ir neapseita be margaspalvių klevo lapų. Parodėlės eksponatais galėjo pasidžiaugti ne tik patys jų gamintojai, bet ir atvykę svečiai.
  Po parodėlės pristatymo visi įstaigos lankytojai dalyvavo šventinėje vakaronėje. Vakaronės metu buvo kviečiami dalyvauti įvairiuose žaidimuose bei pasišokti. Aplinkoje tvyrojo gera nuotaika, džiaugsmas, nuoširdumas ir paprastumas.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt