Foto galerija

Tapkite rėmėju


Atostogos prie jūros

VšĮ „Vilties erdvė“ kasmet organizuoja vasaros poilsio stovyklą neįgaliesiems, taip suteikdama klientams galimybę ne tik atitrūkti nuo kasdienybės, pailsėti, turiningai praleisti laiką, išbandyti save naujoje aplinkoje,  bet ir praplėsti savo akiratį.
Šių metų birželio 3 – 9 dienomis Gyvenimo namų gyventojai atostogavo Šventojoje.
Atostogų metu nuobodžiauti nebuvo kada – buvo lankomos naujos ir jau pamėgtos senos vietos, kas vakarą buvo organizuojamos išvykos į miestą, lankomasi kavinėse ir, žinoma, mėgaujamasi saule ramiame pajūryje.
Atostogos neprailgo, o įspūdžių, kurių pako ne tik akims, bet ir sielai, tikrai greitai nepasimirš. Tikėtina, kad per atostogas fiziškai ir emociškai sustiprėję neįgalieji bus dar savarankiškesni bei labiau  pasitikintys savimi, vėl su nauja energija bei meile kūrybai dalyvaus dienos ir darbinio užimtumo veiklose.
Už galimybę pailsėti prie jūros Gyvenimo namų gyventojai nuoširdžiai dėkoja 2 proc.GPM paaukojusiems įstaigos darbuotojams ir kitiems rėmėjams, o taip pat ir  Norvegijos Lietuvių Bendrijoms, kadangi jų paramos lėšomis buvo apmokėta dalis stovyklos išlaidų.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt