Foto galerija

Tapkite rėmėju


Šventinė vakarienė

   

    Kovo 1 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Gyvenimo namų gyventojams suorganizuotas šventinis renginys, kurį rėmė Norvegijos Lietuvių Bendrijos.

    Šventės metu koncertavo folklorinis ansamblis iš Mažeikių „Alksna“. Šio ansamblio nariai į dainą ir šokį įdėjo visą savo sielą ir pakerėjo gyventojus savo nuoširdumu bei gebėjimu teikti džiaugsmą. Koncerto metu šventės dalyviai buvo kviečiami kartu šokti, dainuoti, žaisti lietuvių liaudies žaidimus, o tai dar labiau sustiprino šventinę nuotaiką.

    Didelį džiaugsmą suteikė Norvegijos Lietuvių Bendrijų atstovo atvykimas.                                      

    Svečias tarė sveikinimo žodį, papasakojo, kokiu būdu ir kokiam tikslui pasirinko mūsų įstaigą. Nuoširdžiai, maloniai, atvirai ir draugiškai bendravo su gyventojais. Gyvenimo namuose aplankė kiekvieno kambarį, domėjosi jų pomėgiais.

    Prie žvakių šviesos surengta jauki šventinė vakarienė, kurios metu gyventojai vaišinosi įvairiais patiekalais, bendravo.

    Gyventojams šventė suteikė daug gerų emocijų, paliko daug neišdildomų įspūdžių, kurie išliks dar ilgam.

    VšĮ „Vilties erdvė“ Gyvenimo namų gyventojai nuoširdžiai dėkoja Norvegijos Lietuvių Bendrijoms už Jų kilnumą ir dosnumą bei suteiktą finansinę paramą rengiant šią nuostabią šventę.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt