Foto galerija

Tapkite rėmėju


Paskutiniai žiemos pasispardymai...

2013 m. vasario mėnuo VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojams buvo turiningas ir gausus įvairiausių renginių.

 

Vasario 12 d. Specialiųjų dirbtuvių kieme vyko tradicinė „Užgavėnių“ šventė. Šventės šaukliais ir linksmintojais tapo netikėtai užgavėnėse pasirodę personažai: lašininis, kuris kiekvieną žiemą kovoja su savo priešininku kanapiniu – pavasario šaukliu; daktarėlė, kuri visiems dalino naudingus sveikatinimosi patarimus ir čigonė, linksminusi visus savo juokais bei burimu iš delno. Po nuotaikingo pasirodymo, šventės dalyviai buvo pakviesti žaisti žaidimų, kurie dar labiau sustiprino šventinę nuotaiką. Šventės kulminacija tapo – tradiciškai pačių pagaminta ir sudeginta „Morė“ bei garsūs ir džiaugsmingi šūksniai, vejantys žiemą ir jos vieton kviečiantys pavasarį.

Po linksmų žaidimų ir šokių lauke, šventinis šurmulys persikėlė į VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiąsias dirbtuves, kuriose kiekvienas šventės dalyvis galėjo sušilti ir paskanauti blynų bei kakavos.

 

Vasario 14 d. Specialiosiose dirbtuvėse buvo švenčiama Šv. Valentino diena. Šią dieną, dirbtuvių lankytojų nuo ankstyvo ryto laukė staigmenos – paruoštos širdelės su gausybe palinkėjimų, papuošti kabinetai, ypatingai pasipuošę Specialiųjų dirbtuvių darbuotojai. Šia proga veikė „Valentino paštas“, kuris siuntinėjo slaptus įsimylėjelių ir draugų laiškus Specialiųjų dirbtuvių lankytojams.

Šią dieną vyko šventinis renginys „Šv. Valentino diena“. Šventės metu surengtas porelių šokių konkursas, tačiau prieš jį kiekvienas dalyvis ir stebėtojas buvo raginamas paragauti „Meilės gerimėlio“, kuris „suteikia sparnus ir priverčia pasaulį matyti pro rožinius akinius“ – skelbė šventės vedėjai. Įvairūs konkursai, varžybos, žaidimai, kurie išjudino kiekvieną šventės dalyvį.

Viso renginio metu vyko slaptas balsavimas, kurio metu buvo renkami vakaro Valentinas ir Valentina. Šventė užsibaigė tradicija tapusiais šv. Valentino dienos šokiais bei gausiais apdovanojimais.

 

Vasario 22 d. Specialiose dirbtuvėse apsilankė odontologijos specialistė, kuri skaitė paskaitą „Burnos higienos ypatumai“.

Specialiųjų dirbtuvių lankytojai su dideliu susidomėjimu klausėsi specialistės pasakojimų apie dantų priežiūrą ir valymą, burnos higienos palaikymą. Odontologijos specialistė rodė filmuotą medžiagą apie dantų dygimą, bei jų taisyklingą valymą.

Specialiųjų dirbtuvių lankytojai paskaitos metu buvo aktyvūs, diskutavo, uždavinėjo klausimus, noriai atlikinėjo praktines užduotis.

 

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt