Foto galerija

Tapkite rėmėju


Policijos pareigūnai mokė Specialiųjų dirbtuvių lankytojus saugaus elgesio gatvėje

Rugsėjo 25 dieną VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiosiose dirbtuvėse lankėsi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Kelių policijos poskyrio specialistas S. Liaugaudas ir atstovė spaudai V. Grigaitienė. 

            Renginio metu pareigūnai Specialiųjų dirbtuvių lankytojams papasakojo apie saugų eismą, aiškino atšvaitų naudojimo svarbą, kaip saugiai elgtis gatvėje, einant Specialiąsias dirbtuves ir grįžtant iš jų, taip pat pateikė kelių eismo įvykių statistiką. Visa ši informacija buvo užtvirtinta trumpametražiais video filmukais, kurie Specialiųjų dirbtuvių lankytojams tapo puikia vaizdine medžiaga, leidžiančia lengviau įsisavinti teorines žinias.

            Specialiųjų dirbtuvių lankytojai pareigūnus sutiko su džiaugsmu, laukdami jų ir tikėdamiesi sužinoti ir išmokti naujų dalykų. Išklausius visą pareigūnų pateiktą informaciją ir pakartojus visas saugaus elgesio gatvėje taisykles, renginio pabaigoje buvo sutarta kruopščiai laikytis šių taisyklių, saugant savo sveikatą ir gyvybę.

 

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt