Foto galerija

Tapkite rėmėju


Švenčių belaukiant...

     Adventas – tai rimties ir susikaupimo laikotarpis, prasidedantis keturias savaites prieš Kalėdas, tai laikas, kada krikščionio sieloje sustiprėja Dievo ilgesys.

     Advento metu VšĮ „Vilties erdvė“gyvenimo namų gyventojai tvarkėsi namuose, papuošė Kalėdinę eglutę, kuri suteikė begalinį džiaugsmą, ypač sunkią negalią turintiems žmonėms. Įvykusioje popietėje degant žvakei aptari Kūčių papročiai ir tradicijos.

     Pernelyg gausiai iškritęs sniegas suteikė ne tik džiaugsmo, bet ir rūpesčių: visi bendromis jėgomis nukasė užpustytą kiemą, keliukus.

     Per šventes Gyvenimo namų gyventojai skuba aplankyti artimuosius, o kas jų neturi lieka namuose. Tačiau ir namie nėra laiko liūdesiui, darbų virtinės tirpdo laiką.

     Gyvenimo namų gyventojai šventes švenčia pagal katalikiškus papročius: per Šv. Kūčias  kartu su darbuotojais gamina tradicinius dvyliką patiekalų, susėdę prie stalo traukia burtus, vakare bažnyčioje išklauso Šv. Bernelio mišias, o grįžę džiaugiasi kalėdinėmis dovanėlėmis.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt