Foto galerija

Tapkite rėmėju


Viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių naujų patalpų atidarymas

2012 m. lapkričio 28 dieną vyko viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių naujų patalpų atidarymo šventė.

         Iškilmingas šventinis renginys pradėtas juostos perkirpimu. Juostos kirpime dalyvavo VšĮ „Vilties erdvė“ direktorė Stasė Radeckienė, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ministro patarėjas Patrikas Skrudupis, Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios klebonas kan. Donatas Stulpinas.

          „Šis pastatas skirtas žmonėms, turintiems negalią, kuriems reikia pagalbos, ir mes tą pagalbą jiems turime suteikti, nes pasidalytas gėris padvigubėja. Mielu noru šventinu šį pastatą ir jo lankytojams linkiu džiugių akimirkų“ - Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios klebonas kan. Donatas Stulpinas palaimino naująsias patalpas. Statybinės bendrovės UAB „Restructus“ atstovas direktorei S. Radeckienei įteikė simbolinį raktą.

         Naujų patalpų atidarymo šventėje dalyvavo svečiai iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Mažeikių rajono savivaldybės vadovai bei kitų įstaigų atstovai.

         Susirinkusiems svečiams buvo aprodytos naujosios patalpos: sunkios negalios asmenų grupė; popieriaus dirbinių dirbėjų, rankdarbių, siuvėjų bei stalių grupės; mokymo klasės; poilsio ir maitinimo patalpos.

VšĮ „Vilties erdvė“ direktorė S. Radeckienė susirinkusiems svečiams pristatė įgyvendintą projektą „VšĮ „Vilties erdvė“ nestacionarių socialinių paslaugų ir materialinės bazės, pritaikytos protinę ir kompleksinę negalią turintiems žmonėms, plėtra Mažeikių mieste“ (projekto Nr. VP3-2.4-SADM-01-R-82-001) pagal Lietuvos 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos II prioriteto „Viešųjų paslaugų kokybė ir prieinamumas: sveikatos, švietimo ir socialinė infrastruktūra“ priemonę „Nestacionarių socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra“. Įgyvendinus projektą ir pritaikius statinius bei teritoriją žmonių su proto ir kompleksine negalia reikmėms, padidintas vietų dienos socialinės globos paslaugų gavėjams skaičius, pritaikyta aplinka, užtikrinanti paslaugų prieinamumą asmenims su sunkia kompleksine negalia.

         Į atidarymo šventę atvykęs Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ministro patarėjas P. Skrudupis džiaugėsi rajono iniciatyvumu ir požiūriu: „Kuo daugiau tokių savivaldybių ir įstaigų kaip jūsų, manau, turėtume platesnį socialinių paslaugų spektrą ir vieni kitiems galėtumėte padėti. Ačiū jums, miesto valdžiai ir visiems, palaikiusiems šią idėją, nes dirbdamas ministerijoje supratau, kaip svarbu, kad būtų bendraminčių ir tave palaikytų. Tikiuosi ir manau, kad ši įstaiga bus atvira visų socialinių įstaigų Mažeikių rajone ir visame regione klientams“.

         Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys VšĮ „Vilties erdvė“ kolektyvui linkėjo didelės sėkmės, kantrybės, kūrybos, šilumos, gerumo, kad kolektyvas būtų draugiškas, o žmonės pas juos visada noriai ateitų. Gražių sveikinimo žodžių negailėjo ir kitų įstaigų atstovai.

        Už nuoširdžią pagalbą, vykdant projektą, VšĮ „Vilties erdvė“ direktorė S. Radeckienė įteikė padėkos raštus  Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Mažeikių rajono savivaldybei ir kitiems, kurie prisidėjo prie šio projekto įgyvendinimo.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt