Foto galerija

Tapkite rėmėju


Paminėta tarptautinė šokio diena
     Šokis -  tai išraiška judesiu. Tai emocijų, nuotaikų, jausmų, minčių interpretacija kūnu. Šokio galioje yra apjungti kūną, protą ir sielą į visumą, kad atgaivinti tarp jų harmoniją, kad keisti tai, kas trukdo gyventi. Dažniausiai šokiu reiškiame tai, ko nedrįstame išsakyti žodžiais – giliausius savo jausmus.

     Balandžio 29 diena yra tarptautinė šokio diena. Norint šią dieną paminėti 2012 m. balandžio 27 dieną VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiosiose dirbtuvėse buvo surengtas šokių maratono konkursas. Konkurse dalyvavo 8 neįgaliųjų poros iš kurių buvo renkama  geriausiai šokanti mergina ir geriausiai šokantis  vaikinas bei geriausiai šokanti pora.
     Tarp dalyvių vyko tikra kova, nes visi labai norėjo laimėti. Šokėjus vertino 4 asmenų komisija, kuri pasibaigus konkursui susumavo rezultatus ir išrinko pačius geriausius šokėjus.  Visiems dalyvavusiems šokių maratono konkurse buvo įteikti padėkos raštai, o laimėtojams buvo įteikti diplomai ir jie buvo apdovanoti medaliais.
     Specialiųjų dirbtuvių lankytojams labai patinka šokti, tad tie kurie ir nelaimėjo nenusiminė, jie džiaugėsi smagiai praleidę popietę.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt