Foto galerija

Tapkite rėmėju


Popietė „Stumbrų“ žirgyne
     Šių metų balandžio 26 dieną VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai turėjo galimybę apsilankyti „Stumbrų“ žirgyne. Šios išvykos dauguma laukė su nekantrumu, nes tikėjosi pailsėti ir gerai praleisti laiką.
     Išvykos dieną visus džiugino saulutė ir pavasariškai šiltas oras, tad su pakilia nuotaika visi išvyko į žirgyną. Pradžioje nedrąsūs, tačiau smalsūs Specialiųjų dirbtuvių lankytojai nusprendė apžiūrėti sodybą, kol jiems buvo pakinkyti arkliai. Pastatai panašūs į dvarus, pavasarėjančios gamtos kvapas, netoli besiganančios kumelės ir kumeliukai, čiulbantys paukščiai šnabždėjo gamtos grožio paslaptis.
   Pasivaikščioję po teritoriją, pasigrožėję gamta, jaunuoliai skubėjo rikiuotis į eilę prie pakinkyto arklio su vežimaičiu. Pirmieji keturi drąsuoliai išvyko pasivėžinti, na o likusieji su nekantrumu laukė kol bus pabalnoti dar du žirgai ir bus galima jais pajodinėti. Iš pradžių dauguma nedrąsiai stebėjo, kaip jų draugai bando užlipti ant arklių, lėtai risnoti jais, tačiau praėjus keletui akimirkų prie šių dviejų žirgų jau išsirikiavo eilutė norinčiųjų nors truputį pabūti arčiau šių gyvūnų, paglostyti juos ar pajodinėti. Kiekvienas nulipęs nuo arklio dalinosi savo patirtu džiaugsmu, pasakojo, kaip jiems sekėsi joti ir drąsino kitus nebijoti ir pabandyti pajodinėti. Geros emocijos nerimo ir po to, kai visi atsisveikinę su žirgais, toliau popietę leido esančioje pavėsinėje, kepdami dešreles bei ragaudami įvairius skanėstus.
     Popietė praleista „Stumbrų“ žirgyne Specialiųjų dirbtuvių lankytojams paliko neišdildomą įspūdį. Visi su nekantrumu laukia sekančio karto kada galės vėl čia atvykti.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt