Foto galerija

Tapkite rėmėju


„Užgavėnės 2012“
     Užgavėnės – žiemos palydų šventė.  Vasario 21 dieną, Specialiųjų dirbtuvių lankytojai, susirinkę Gyvenimo namų kiemelyje linksmai atšventė Užgavėnes.
     Šventės metu čigonais, raganomis ir velniais persirengęs jaunimas triukšmingai bandė išvyti žiemą iš kiemo ir prisišaukti taip laukiamą pavasarį. Nors ir oro sąlygos nebuvo itin geros, Specialiųjų dirbtuvių lankytojai kupini geros nuotaikos aktyviai žaidė žaidimus, dainavo, šoko bei linksminosi. Žiemos ir pavasario atributai, kaip jau įprasta, buvo Lašininis su Kanapiniu, kurie šiais metais tarpusavyje kovėsi šokinėdami su maišais. Po ilgos ir nuožmios kovos, kaip ir pridera laimėjo Kanapinis.
      Šventės pabaigą vainikavo Morės deginimas. Į liepsnas jaunimas sudėjo pyktį, neapykantą, blogį ir nesutarimus. Trankiai šokdami aplink Morę ir garsiai šaukdami “Žiema, žiema, lauk iš kiemo” visi  atsisveikino su žiema.  
      Po visų linksmybių šventės dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti gardžiais mieliniais blynais bei karšta kakava.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt