Foto galerija

Tapkite rėmėju


Šv. Valentino diena!

Meilė – tai saulėtekis, vidurdienis ilgas ir kantrus, ir vakaras stebuklingas, tylus, o ją pagimdė ilgesys...
Meilė – tai akimirka, švystelinti visų saulių ir žvaigždžių švytėjimu...
Meilė – tai vieškelis į saulę, grįstas aštriais deimantais, kuriuo turi eiti basas..

Mylėk ir būk mylimas!

       Vasario 14 d. – Šv. Valentino diena, spalvinga meilės ir draugystės šventė, kurios su nekantrumu laukė VšĮ „Vilties erdvė “ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai. Šv. Valentino diena – tai diena, kai galime parodyti dėmesį netik savo mylimajam ar mylimajai, bet ir draugui bei artimam žmogui.
      Šiais metais Šv. Valentino dieną paminėti mus pakvietė ilgamečiai draugai - Telšių rajono vaikų su negalia centras. Šventės metu vyko „Šauniausios porelės rinkimai“. Šauniausiais tapti galėjo tie, kuriems pavyko greičiausiai, geriausiai, sumaniausiai įveikti įvairiausias užduotis bei įrodyti, kad būtent jie yra verti laimėti šauniausios porelės titulą. Apdovanojus šauniausias poreles, šventės dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti bei pasilinksminti ir pasišokti surengtoje diskotekoje. Neįgalieji namo grįžo praleidę gerai laiką bei kupini gerų įspūdžių.
       Likusieji įstaigoje klientai taip pat nenuobodžiavo ir linksmai bei šventiškai paminėjo Šv. Valentino dieną. Šventės pradžioje buvo priminta šios dienos atsiradimo istorija bei visi buvo supažindinti su įvairiomis galimybėmis, kaip išreikšti ir parodyti savo meilę bei rūpestį savo mylimam žmogui. Šventės metu įstaigos lankytojams buvo dalinamas „Meilės eleksyras“ bei linkima džiaugsmo, ramybės, kantrybės ir žinoma meilės.  Po gražių palinkėjimų, klientai buvo pakviesti sudalyvauti muzikiniame konkurse „Atspėk melodiją“. Konkurso metu neįgalieji turėjo panaudoti savo muzikinius gebėjimus bei žinias tam, kad dainų apie meilę spėjimas būtų kuo tikslesnis. Finalininkai rungėsi dėl pagrindinio konkurso „Atspėk melodiją“ prizo – širdies. Apdovanojus konkurso nugalėtoją, prasidėjo įvairios užduotys poroms. Išradingiausios bei sumaniausios poros taip pat buvo apdovanotos įvairiais prizais. Po linksmų žaidimų visi renginio dalyviai buvo pakviesti prie šventinio stalo, o vėliau į šokių aikštelę tolimesnėms linksmybėms.

       Šv. Valentino diena – tai meilės diena! Mylėkite, dalinkite meilę kitiems ir patys būsite apdovanoti!


Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt