Foto galerija

Tapkite rėmėju


Sutinkant Naujuosius metus!
Nauji metai - toks laikas,
Kai verta sustoti, prabėgusi laiką gerai apgalvoti,
Pamiršti blogumą, įleisti gerumą,
Tikėti stebuklais, juk kartais būna!

     2011m. gruodžio 30d. Specialiųjų dirbtuvių lankytojai susirinko į kasmetinę „Naujųjų metų sutikimo“ šventę. Dauguma neįgaliųjų Naujų metų laukė su viltimi ir tikėjimu, kad kažkas pasikeis, kad vieni kitiems taps draugiškesni, paslaugesni, išmoks vertinti bei padėti savo artimam. Šventė prasidėjo nuo gražių ir šiltų lankytojų palinkėjimų vieni kitiems. Linkėta meilės, laimės, susiklausymo, tarpusavio santarvės bei stiprios draugystės ateinančiais metais.
     Po nuskambėjusių linkėjimų, kiekvienas turėjo galimybę padovanoti dovaną draugui: nuo papuoštos eglutės nukabinę draugo vardą ir ištraukę  iš laimės šulinio dovanėlę, galėjo  įteikė išrinktajam. Pasidalinimas tarpusavyje dovanėlėmis sukėlė daug teigiamų emocijų ir geros nuotaikos antplūdį. Tai buvo tik viena iš malonių staigmenų, kurių sulaukė šių dirbtuvių lankytojai. Visą mėnesį veikęs Kalėdinis paštas, skatino kiekvieną Specialiųjų dirbtuvių lankytoją sukurti savo rankų darbo atviruką bei pasveikinti savo draugus. Kalėdinėje pašto dėžutėje susikaupė daugybė sveikinimų bei palinkėjimų. Atvirukų pasidalinimas tapo dar viena gražia kasmetine tradicija, kuri džiugino kiekvieną gavusį šventinį sveikinimą.
     Pasidalinę dovanas, Specialiųjų dirbtuvių lankytojai susirinko prie šventinio stalo, kuris buvo pripildytas gausybės gardumynų. Pasivaišinę, klientai buvo pakviesti į žaidimų ir šokių fiestą. Naujuosius metus  VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai sutiko džiaugsmingai ir linkėdami vieni kitiems „Gerų Naujųjų metų!“.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt