Foto galerija

Tapkite rėmėju


Tradicinis renginys „Žvejyba “

 2010 m. birželio 4 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai dalyvavo jau tradicine žvejybos švente tapusiame renginyje, kuris šį kartą vyko nebe prie Gedrimų (Telšių raj.) tvenkinių, o Jonušuose (Klaipėdos raj.) esančiame Mini Zoo. Privataus zoo sodo savininkas - Edvardas Legeckas.

Renginio organizatorius - anekdotų karaliumi tituluojamas Raimondas Šilanskas į dešimtus metus organizuojamą renginį vėl pakvietė neįgaliuosius iš Telšių, Dabikinės, Jurbarko ir Mažeikių ugdymo bei socialinių įstaigų.

Renginio pradžioje šventės organizatorius pasiūlė visiems apžiūrėti Mini Zoo sode esančius gyvūnus, po zoo sodo apžiūros dalyvius suskirstė į 4 komandas, išdalijo meškeres ir paskelbė „Žvejybos“ pradžią. Vyko tikra kova tarp komandų ir kiekviena pagauta žuvelė žvejams ir komandų sirgaliams suteikdavo labai daug džiaugsmo.

Kad jaunuoliai po smagios žvejybos galėtų pasiklausyti muzikos ir pasišokti, renginio organizatorius į šventę buvo pakvietęs dar ir žinomą grupę „Vairas“.

Pasibaigus koncertui visų komandų laimikiai buvo pasverti ir tokiu būdu nustatyti 1-3 vietų laimėtojai. Už aktyvų dalyvavimą renginyje visi „Žvejybos“ dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis. O šventės įkarštyje nutiko ir dar kai kas įdomaus – Mini zoo savininkas pranešė apie ką tik į pasaulį atėjusią kupranugarės jauniklę ir paprašė šventės dalyvių padėti sugalvoti kupranugariukei vardą. Visiems vieningai pritarus, šeimininkai jai suteikė Telšių rajono vaikų su negalia centro ugdytinių pasiūlytą vardą „Viltis“.

Renginio pabaigoje visi šventės dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti organizatorių paruoštais valgiais – šašlikais, kepsniais, dešrelėmis, žuvimi ir kt.

 Net ir keletui dienų praėjus, vis dar buvo prisimenama šventė ir dalijamasi įspūdžiais. Neįgalieji džiaugėsi pasisekusia žvejyba bei susitikimu su senais draugais.

 

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt