Foto galerija

Tapkite rėmėju


„Atstovavimo sau“ programos mokymai Šventojoje

 

Birželio 3-5 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojas bei jį lydintis darbuotojas dalyvavo Šventojoje vykusiuose atstovavimo sau mokymuose „Atstovavimas sau – kas tai?“. Šiuose mokymuose taip pat dalyvavo neįgalieji su savo asistentais iš Vilniaus, Rietavo bei Marijampolės. Paskaitas skaitė dienos centro „Šviesa“ direktoriaus pavaduotoja  Sigita Narauskaitė.

         Pirmosios paskaitos metu buvo pristatyta „atstovavimo sau“ sąvoka, paaiškinti penki savęs atstovavimo žingsniai. Kitos paskaitos metu lektorė kalbėjo apie bendravimą, kodėl reikia bendrauti, ugdė dalyvių bendravimo įgūdžius. Tačiau mokymai vien tik šiomis temomis neapsiribojo, taip pat buvo kalbėta ir diskutuota apie neįgaliųjų teises ir pareigas.  Mokymų dalyviai aktyviai dalyvavo diskusijose, mokėsi reikšti savo mintis ir nuomonę,  stengėsi suvokti šių dviejų sąvokų skirtumą.

Be mokymų neįgalieji turėjo galimybę turiningai leisti savo laisvalaikį – pasivaikščioti pajūriu,  pasigrožėti Šventosios miesteliu, vakarais pasižiūrėti filmą.

Atstovavimo sau mokymai ne tik papildo žmogaus žinių bagažą, bet ir suteikia progą susirasti naujų draugų, užmegzti naujas pažintis. 

 

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt