Foto galerija

Tapkite rėmėju


Neįgalieji žiūrėjo teatro grupės „Naminukas“ spektaklį

„Teatras – tai meno terapija, ugdanti mūsų jausmus ir intuiciją, stiprinanti bendravimo įgūdžius. Tai viena iš meno išraiškos formų, kuri perteikia žmogaus dvasinį pasaulį, moko suprasti garsus, spalvas,vidinius išgyvenimus“ (S. Bilskytė).

Balandžio 30 dieną VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai lankėsi Mažeikių kultūros centre, kuriame buvo rodomas Mažeikių muzikos mokyklos teatro grupės „Naminukas“ spektaklis „Merė Popins“. Šis spektaklis – tai istorija, kuri pateikia vertybių sistemą, padedančią suvokti pasaulį, įvardyti emocijas, išgyventi tai kas gera ir bloga.

Lankantis kultūriniuose renginiuose lavėja neįgaliųjų kūrybiškumas, vaizduotė, plečiasi jų akiratis. Spektaklis neįgaliesiems laibai patiko, nes jame buvo daug muzikos ir šokių. Pasakos herojai ne tik keliavo, žaidė, tačiau ir mokė suprasti, rūpintis ir saugoti vienas kitą. Grįžę iš spektaklio Specialiųjų dirbtuvių lankytojai dar ilgai dalijosi patirtais įspūdžiais.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt