Foto galerija

Tapkite rėmėju


Konferencija Kretingoje

VšĮ „Vilties erdvė“ trys jaunuoliai ir du juos lydintys darbuotojai 2009 m. lapkričio 27 d. dalyvavo Kretingos dienos veiklos centre organizuojamoje jungtinėje konferencijoje „Mano (NE) – GALĖS fenomenas Europoje per sportą“ ir „Neįgalaus jaunimo sveikatinimas ir fizinis aktyvinimas per vandens terapiją „Lašas galėjimo“.

Kretingos dienos centro organizatoriai sukvietė dalyvius iš Klaipėdos, Gargždų, Kretingos, Priekulės bei Mažeikių rajonų. Savo patirtimi dalinosi Palangos reabilitacijos ligoninės kineziterapijos departamento vadovė J. Matilionienė, bei Jūrininkų ligoninės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutė R. Krauklienė. Kadangi neįgalieji jau eilę metų dalyvauja sportinėse varžybose ir yra pakankamai savarankiški, konferencija vyko darbuotojams ir neįgaliesiems atskirai.

VšĮ „Vilties erdvė“ darbuotojai parengė ir pristatė pranešimą tema „Pirties terapijos nauda neįgaliesiems“, o jaunuoliai tema - „Pirties terapija man“. Neįgalūs jaunuoliai savo pranešimus pristatė parengtų plakatų, piešinių, nuotraukų pagalba, o darbuotojai naudodami power point programą. Grįžę į namus, konferencijoje dalyvavę jaunuoliai, pasidalino išgirsta naudinga informacija ir įspūdžiais su savo draugais.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt