Foto galerija

Tapkite rėmėju


Sportinės varžybos „Pienes Pūkas 6“

Rugsėjo 2-4 dienomis VšĮ „Vilties erdvė“ jaunuolių komanda dalyvavo sportinėse varžybose „Pienes Pūkas 6“, kurios vyko Monciškėse.

Varžybų metu jaunuoliai išbandė jėgas individualiose šaškių, šuolio  į tolį, kamuolio metimo nuo baudos linijos rungtyse, taip pat komandinėse kamuolio sviedimo, dėlionės, smiginio, paplūdimio tinklinio, estafečių su riedučiais ir riedlentėmis rungtyse.

Šiais metais mūsų komandą lydėjo sėkmė. Jaunuoliai laimėjo dvi pirmas vietas komandinėje estafečių su riedučiais ir riedlentėmis bei paplūdimio tinklinio rungtyse. Taip pat laimėjo antrą vietą komandinėje kamuolio sviedimo rungtyje. Individualioje kamuolio metimo nuo baudos linijos rungtyje laimėjo pirmą vietą. Neįgalieji smagiai praleido laiką ne tik sportuodami, bet pabendraudami su draugais, žaisdami Lietuvių ir Latvių liaudies žaidimus, šokdami.

Jaunuolių komanda grįžo puikios nuotaikos, pilni įspūdžių ir labai laimingi, kad pasiekė tokių puikių rezultatų.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt