Foto galerija

Tapkite rėmėju


Neįgalieji susipažino su ugniagesių gelbėtojų darbu

Viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ klientai lankėsi Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Pamainos vadas Gintaras Bučys neįgaliesiems papasakojo apie ugniagesių gelbėtojų darbą. Pamokė, kaip reikia elgtis gaisro metu. Paaiškino, kaip gelbėtis skęstant bei kokią pagalbą suteikti skęstančiąjam.

Įstaigos klientai su didžiausia nuostaba žiūrėjo filmuotą medžiagą apie tai, kas vyksta gaisro metu, kokios gali būti pasekmės ir kaip jų reikėtų išvengti.

Neįgaliesiems labiausiai patiko gaisrininkų automobiliai. Ugniagesiai gelbėtojai nuosekliai papasakojo, kokias funkcijas atlieka šie automobiliai, aprodė juose sumontuotą įrangą, pademonstravo kaip ji veikia. Visiems buvo suteikta galimybė užsidėti kaukes, įlipti į automobilius ir apžiūrėti kitus prietaisus. Įstaigos klientai iš arti pamatė, kokią aprangą ugniagesiai gelbėtojai dėvi vykdami į įvykius.

Jaunuoliams buvo labai įdomu, jie atidžiai klausėsi ir daug klausinėjo. Buvo aktyvūs, norėjo viską išbandyti. Neįgalieji įgijo daug naujos patirties ir gavo vertingų patarimų.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt