Foto galerija

Tapkite rėmėju


„Atstovavimo sau“ programos mokymai

Šią vasarą trys VšĮ „Vilties erdvė“ klientai, lydimi darbuotojų, dalyvavo „Atstovavimo sau“ programos mokymuose Šventojoje. Mokymus organizavo Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ ir viešoji įstaiga „Informacijos kaupimo ir sklaidos centras“.

„Atstovavimo sau“ programos mokymų metu įstaigos klientai buvo supažindinti su savo pareigomis ir teisėmis. Jaunuoliai, padedami asistentų, mokėsi kalbėti savo vardu, identifikuoti problemas ir rasti jų sprendimų būdus. Šių mokymų metu buvo ugdomi savarankiškumo, visuomeninio aktyvumo bei bendravimo įgūdžiai, reikalingi norint sėkmingai integruotis į visuomenę.

Grįžę iš mokymų, jaunuoliai su kitais įstaigos klientais dalijosi įgytomis žiniomis, patirtais įspūdžiais bei supažindino juos su atstovavimo sau principais.

VšĮ „Vilties erdvė“ darbuotojai, lydėję įstaigos klientus į neįgaliesiems skirtus mokymus, dalyvavo trijų dienų seminare sutrikusio intelekto asmenų asistentams. Seminaro metu buvo aptarti asistento veiklos principai, klientų skatinimo bei sąmoningumo ugdymo būdai. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas efektyviam kliento ir specialisto bendradarbiavimui darbinio užimtumo metu bei konfliktinių situacijų sprendimui. Specialistai iš įvairių Lietuvos miestų noriai dalijosi gerąja patirtimi tarpusavyje ne tik seminaro metu, bet ir po jo.

Mokymų ir seminarų dėka suteikiamos galymybės neįgalių jaunuolių bei su jais dirbančių specialistų tobulėjimui, gerosios patirties bei naujovių sklaidai.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt