Foto galerija

Tapkite rėmėju


Įstaigos klientai lankėsi VSAT Šiaulių rinktinės Mažeikių užkardoje

Rugpjūčio 11 d. viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ klientai lankėsi Valstybinės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Šiaulių rinktinės Mažeikių užkardoje. Pasieniečiai pristatė VSAT veiklą, supažindino su ginklų amunicija. Įstaigos klientams buvo suteikta galimybė apžiūrėti ginklus, juos paliesti, pasimatuoti neperšaunamą liemenę, sveriančią 10 kilogramų, pakalbėti per raciją.

Kinologai įstaigos klientams papasakojo, kad jų šunys dažnai kviečiami, kai reikia rasti dingusius žmones bei atrasti kur paslėptos narkotinės medžiagos. Kinologai neįgaliuosius supažindino su garsiuoju vokiečių aviganiu Rofu, kuris yra profesionalus pagalbininkas jau daugelį metų bei parodė kokias komandas Rofu yra išmokęs.

Neįgalieji buvo supažindinti ir su dviem šuniukais, kurie jau mokomi įvairų komandų. Kinologai įstaigos klientams padarė išimtį ir leido juos paglostyti bei su jais nusifotografuoti.

Pasieniečiai pamokė ir praktinių dalykų, kaip reikia elgtis su šunimis, kaip su jais bendrauti, kad jie neįkastų, būtų paklusnūs šeimininkui, vykdytų jo liepiamas komandas. Parodė kur važiuojant į įvykio vietą yra laikomi šunys.

Neįgalieji grįžo kupini naujų įspūdžių, labai laimingi ir dar kartą įsitikinę, jog šuo pats geriausias žmogaus draugas ir pagalbininkas.

VšĮ „Vilties erdvė“ dėkoja VSAT Šiaulių rinktinės Mažeikių užkardos pasieniečiams už malonų priėmimą ir supažindinimą su jų darbu.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt